ביטוח בריאות

שתפו מאמר זה

מטרת ביטוח הבריאות הפרטי בישראל הינה לבטח ולכסות את הפרט מפני מקרים רפואיים אשר אינם מכוסים בביטוח הבריאות הממלכתי או בשירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים השונות. כמו כן גם במקרים בהם הכיסוי בקופות החולים לא מספק. הביטוחים הפרטיים מנגישים לנו שירותים רפואיים פרטיים במקרים רבים הם השירות שנקבל ברפואה הציבורית לא מאפשר לנו זאת.

כגון: ניתוחים מורכבים, תרופות שאינן בסל הבריאות, השתלות איברים, ניתוחים בחו"ל, ואף אבחון מהיר באופן פרטי.

עיקר חשיבותו של ביטוח הבריאות הינו כיסוי מפני אירועים רפואיים קשים אשר עלולים להביא את האדם הפרטי ואת משפחתו למצב כלכלי קשה מתמשך ואף בלתי הפיך. במצבים הללו עלויות הטיפולים והתרופות עלולות להסתכם בעשרות עד מאות אלפי שקלים בחודש.

לכן, אנו מבינים שברגע אחד הכל יכול להשתנות. כפועל יוצא מכך, חייב כל אדם אשר מתכנן את עתידו ואת עתיד משפחתו להבין את חשיבות ניהול הסיכונים המשפחתי אשר מספק רשת ביטחון כלכלית ,בעלות חודשית סמלית.

טיפ מאלמון

לנתח את צורכי המשפחה, ההוצאות הקבועות (משכנתא, הוצ' רכב, מסגרות וכו'), הוצאות משתנות (ילדים, חופשות) וכמובן חסכון חודשי. מניתוח מקצועי ניתן להבין את היקף הביטוחים המתאימים לכם ובכך לנהל את הסיכונים בצורה נכונה, אשר מתאימה לצרכים שלכם.

השירות שלנו

באלמון, אנו נדאג לבצע עבורכם בירור צרכים מקיף ואישי, אשר לוקח בחשבון את ככל הנכסים, הצרכים והחסכונות הפנסיוניים. נדאג לאתר עבורכם את מוצרי הניהול סיכונים הנכונים והטובים ביותר עבורכם ובחברות הטובות ביותר. נדאג ללוות אתכם בהמשך, עם מעטפת שירות רחבה. אנו מתחייבים לדאוג לכם לשירות מתמשך הכולל טיפול יסודי בתביעות מול חברות הביטוח, וכן מיצוי הזכויות המגיעות לכם בכל מקרה רפואי. באמצעות המוניטין, הניסיון והידע שלנו נדאג שתוכלו לישון בשקט ולהיות מכוסים בצורה הטובה ביותר, בפרמיות הנמוכות ביותר ובכיסויים הנכונים עבורכם.
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות

עוד מאמרים שיוכל לעניין אותך

No data was found
דילוג לתוכן