השקעות אלטרנטיביות

הדרך החכמה להשקעה עם פיזור רב של אפשרויות נכונות ללכת על בטוח
suitcase
הגדלת הפיזור וגיוון תיק ההשקעות
chart
הורדת הסיכון הגלום בתוך תיק ההשקעות
mazeget
הקטנת הקורלציה לשוק ההון
staff
אפשרות להשקעה עם תזרים שוטף

השקעות אלטרנטיביות

הדרך החכמה להשקעה עם פיזור רב של אפשרויות נכונות ללכת על בטוח

הגדלת הפיזור וגיוון תיק ההשקעות

הורדת הסיכון הגלום בתוך תיק ההשקעות

הקטנת הקורלציה לשוק ההון

אפשרות להשקעה עם תזרים שוטף

מהן השקעות אלטרנטיביות?

כפי שזה נשמע – מדובר על השקעות המשמשות אלטרנטיבה להשקעה באפיקים המוכרים ומסורתיים יותר בשוק ההון, כדלקמן: מניות, אג"ח, אופציות, נגזרים קרנות סל ועוד. 

השקעות אלטרנטיביות אינן נסחרות בשוק ההון. ההשקעות האלטרנטיביות מהוות תחליף להשקעות הון פרטי. ההבנה כי בכדי לייצר תשואה עודפת לאורך זמן יש להיחשף למכשירי השקעה נוספים מלבד שוק ההון, הביאה לצמיחה אדירה בביקוש למכשירים אלטרנטיביים. הן בקרב משקיעים מוסדיים והן בקרב משקיעים פרטיים. 

בסוף שנת 2020 פרסמה הוועדה מטעם חברת הניהול של הרווארד מסמך כוונות בנוגע לאסטרטגיית ההשקעות של הקרן, שם פירטה באריכות אודות החשיבות שבאיתור אפיקי השקעה אלטרנטיביים לגיוון תיק ההשקעות.

אילו סוגי השקעות מסוג זה ניתן למצוא? קרנות אשראי צרכני, השקעות באמצעות קרנות גידור, השקעות בתשתיות, אנרגיה מתחדשת, קרנות נדל"ן מניב בארץ ובחו"ל.

טיפ מאלמון

רוב ההשקעות האלטרנטיביות אינן נזילות ונחשבות השקעות לטווח ארוך. לכן, הן מתאימות בעיקר למשקיעים לטווח זה, שמעוניינים בהגדלת הפיזור והגיוון בתיק ההשקעות שלהם, תוך הגדלת הסיכוי להשגת תשואה גבוהה יותר והפחתת הסיכון. רף הכניסה להשקעות אלו אינו נמוך, ולכן הן מתאימות בדרך כלל יותר למשקיעים בעלי אמצעים. המשקיעים בהשקעות אלטרנטיביות אמורים להשקיע כסף פנוי, על פי רוב מתוך ידיעה שלא יהיה נזיל וזמין להם בתקופת ההשקעה.
רוצים לשמוע עוד על השקעות אלטרנטיביות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוד דרכים לצמוח איתנו

חיסכון פנסיוני
חסכון לכל שלב בחיים
ניהול הון משפחתי
ניהול תקציב משפחתי חכם
תכנון פרישה
לייצר סדר פיננסי נכון לקראת פרישה
ניהול סיכונים
גלו כיצד לעשות זאת נכון

לקוחות מספרים

אולג שוורץ
5/5
בחור מקצועי, יודע את העבודה ומתקתק אותה. כל הכבוד
אליה שרית אילוז
5/5
אין דברים כאלה!!! ממליצה בחום אלכסנדר סופר אכפתי הכי מקצועי שיש יחס אישי תמיכה על מלא והכי חשוב- יש לי למי לפנות כי אני כבר יודעת שהוא יעשה הכל והכי טוב שאפשר אז אין על מה להתלבט בכלל...
קורל אלימלך
5/5
סוכן ביטוח הכי אמין שיש ! אלכסנדר אתה אחראי עם אכפתיות ואחריות כלפי הלקוחות שלך חד משמעית הבחירה הטובה ביותר נותן ראש שקט. תודה לך !
טטיה
5/5
אני רוצה להמליץ על אלכסנדר האלוף. לאלכסנדר ידע רב בכ"כ הרבה תחומים, המומחיות שלו מהווה יתרון עצום לעבודה שהוא עושה. הוא אומן של המקצוע שלו ועושה את עבודתו עם הרבה תשוקה, אהבה ומסירות. נהניתי מהזמן בו הרכבנו יחדיו את התיק הביטוחי שלי ושל משפחתי, אחרי שנים של נסיונות כושלים.
תמר
5/5
את תומר הכרתי לפני 8 שנים ומאז אני מקבלת שירות וליווי צמוד בכל הנוגע לחסכונות וההשקעות שלי. הוא יוצר קשר באופן קבוע ואני רגועה הרבה יותר לדעת שהכסף מנוהל כמו שצריך
נדב
5/5
ממליץ בחום על אלכסנדר, עשה לי סדר בכל הביטוחים וטיפל לי בתביעות במהירות ובאמינות
דילוג לתוכן