ניהול סיכונים

גלו כיצד לעשות זאת נכון

ניהול סיכונים

גלו כיצד לעשות זאת נכון

ניהול סיכונים הינו מושג שנשמע גדול ורחב. בואו נעשה לכם קצת סדר: 

בני האדם מטבעם מנהלים סיכונים בחייהם כל הזמן בין אם זה במודע ובין אם לא. הפעולה הזו מתבטאת בפעולות יום יומיות החל מהימנעות ממפגעים במסלול הליכה והסתכלות למרחק בנהיגה, בכדי לנתב את דרכם הבטוחה, וכלה בצפיית סיכונים העתידיים לקרות במהלך חייהם. 

ניהול סיכונים הוא תהליך שמטרתו לטפל בהשערות ובהערכות לגביי נזקים שונים שעלולים להיווצר במסגרת חיינו ולקבל החלטה על רכישה של פוליסות ביטוח ובכך לאפשר מזעור נזקים עתידיים.

תהליך שירות הניהול סיכונים למשפחה אצלנו באלמון כולל- 

  • בירור צרכים – מטרתו ללמוד מהם הסיכונים הקיימים במשפחה, אשר עליהם נרצה להגן.
  • בניית תמהיל ביטוח מותאם לקוח – בהתאם לסוג הלקוח וצרכיו והסיכונים שהוא חשוף להם אנו בונים תמהיל אישי.   
  • ביצוע מול חברות הביטוח – בהתאם לתמהיל שנבנה אנו נבחן את מצבו הרפואי של הלקוח ונגיש הצעות לחברות השונות לצורך בחינת חיתום וביצוע הפוליסות הנכונות והטובות ביותר בעלויות הנמוכות ביותר.
  • מעטפת שירות הכוללת ליווי הלקוח וטיפול בנזקים ובתביעות –  מתן ייעוץ לגבי הדרך היעילה ביותר לניהול התביעה וטיפול דה פקטו בתביעות.

עיקר העבודה בניהול סיכונים היא מיפוי ודירוג הסיכונים לפי קריטריונים ברורים ותיעדוף הטיפול בהם כולל הכנת תכנית ביטוח מפורטת והכנת מסמך ניתוח סיכונים.

בנוסף מציאת פתרונות לאתגרי התא המשפחתי ומחויבות ללקוח בליווי שוטף לאורך השנים , סיוע בגיבוש ובהגדרת הסיכונים להם חשוף הלקוח, סיוע במציאת פתרונות ביטוח והתאמת הפוליסות.

השירות שלנו

באלמון, אנו נדאג לבצע עבורכם בירור צרכים מקיף ואישי, אשר לוקח בחשבון את ככל הנכסים, הצרכים והחסכונות הפנסיוניים. נדאג לאתר עבורכם את מוצרי הניהול סיכונים הנכונים והטובים ביותר עבורכם ובחברות הטובות ביותר. נדאג ללוות אתכם בהמשך, עם מעטפת שירות רחבה. אנו מתחייבים לדאוג לכם לשירות מתמשך הכולל טיפול יסודי בתביעות מול חברות הביטוח, וכן מיצוי הזכויות המגיעות לכם בכל מקרה רפואי. באמצעות המוניטין, הניסיון והידע שלנו נדאג שתוכלו לישון בשקט ולהיות מכוסים בצורה הטובה ביותר, בפרמיות הנמוכות ביותר ובכיסויים הנכונים עבורכם.
ללכת על בטוח עם פתרון ניהול הסיכונים שלנו
השאירו פרטים

עוד דרכים לצמוח איתנו

חיסכון פנסיוני
חסכון לכל שלב בחיים
ניהול הון משפחתי
ניהול תקציב משפחתי חכם
תכנון פרישה
לייצר סדר פיננסי נכון לקראת פרישה
השקעות אלטרנטיביות
הדרך החכמה להשקעה עם פיזור רב של אפשרויות נכונות ללכת על בטוח

לקוחות מספרים

אולג שוורץ
5/5
בחור מקצועי, יודע את העבודה ומתקתק אותה. כל הכבוד
אליה שרית אילוז
5/5
אין דברים כאלה!!! ממליצה בחום אלכסנדר סופר אכפתי הכי מקצועי שיש יחס אישי תמיכה על מלא והכי חשוב- יש לי למי לפנות כי אני כבר יודעת שהוא יעשה הכל והכי טוב שאפשר אז אין על מה להתלבט בכלל...
קורל אלימלך
5/5
סוכן ביטוח הכי אמין שיש ! אלכסנדר אתה אחראי עם אכפתיות ואחריות כלפי הלקוחות שלך חד משמעית הבחירה הטובה ביותר נותן ראש שקט. תודה לך !
טטיה
5/5
אני רוצה להמליץ על אלכסנדר האלוף. לאלכסנדר ידע רב בכ"כ הרבה תחומים, המומחיות שלו מהווה יתרון עצום לעבודה שהוא עושה. הוא אומן של המקצוע שלו ועושה את עבודתו עם הרבה תשוקה, אהבה ומסירות. נהניתי מהזמן בו הרכבנו יחדיו את התיק הביטוחי שלי ושל משפחתי, אחרי שנים של נסיונות כושלים.
תמר
5/5
את תומר הכרתי לפני 8 שנים ומאז אני מקבלת שירות וליווי צמוד בכל הנוגע לחסכונות וההשקעות שלי. הוא יוצר קשר באופן קבוע ואני רגועה הרבה יותר לדעת שהכסף מנוהל כמו שצריך
נדב
5/5
ממליץ בחום על אלכסנדר, עשה לי סדר בכל הביטוחים וטיפל לי בתביעות במהירות ובאמינות
דילוג לתוכן