תכנון פרישה

לייצר סדר פיננסי נכון לקראת פרישה

תכנון פרישה

לייצר סדר פיננסי נכון לקראת פרישה

אז מתי מתחילים לתכנן את הפרישה? התשובה היא – כמה שיותר מוקדם, יותר טוב.

כבר ממקום העבודה הראשון שלנו, כשכירים או כעצמאים חשוב שנדע איך לחסוך לפנסיה.  עוד משלב ראשוני זה, אנו מקבלים החלטות שישפיעו על הפרישה שלנו.

תכנון פרישה הינו נושא רגיש ומורכב אשר מצריך התבוננות אינטגרלית מקיפה, כך ששנה-שנתיים לפני הפרישה הם פשוט מעט מדי בכדי להתכונן אליה באופן המיטבי.

בסופו של דבר, אתם תרצו להגיע לפנסיה עם יציבות כלכלית, אפס דאגות ויכולת להגשים את עצמכם ולהתמקד בדברים החשובים לכם: בין אם זה לבלות יותר עם המשפחה, לטייל בעולם, לכתוב ספר, ללמוד שפות חדשות, לקנות את רכב חלומותיכם או ללמוד עוד תואר, אבל הכי חשוב, לעשות זאת – בנחת ובשקט כלכלי. 

התהליך תכנון הפרישה מורכב מ- 5 שלבים עיקריים: 

  1. הגדרה ברורה של הרצונות והצרכים ועל ידי כך בניית מטרות ויעדים פיננסיים.
  2. איסוף וריכוז כל המוצרים הרלוונטיים שברשות הלקוח.
  3. בחינה מדוקדקת של התוכניות הפנסיוניות ותיק הביטוח של הלקוח.
  4. תכנון וניצול הטבות מיסוי .
  5. בדיקה והשוואה בין חלופות שונות למינוף כלכלי (השקעה בשוק ההון ו/או השקעות אלטרנטיביות).

בטרם הפרישה, המתכנן הפיננסי יבחן לעומק את הפרופיל הפיננסי הקיים:

  • בדיקת היקפי ההוצאות וההכנסות הצפויות שלכם.
  • בדיקת חובות והלוואות שונות.
  • מצבת הנכסים העומדים לרשותכם.

השירות שלנו

נעבור יחד איתכם על המטרות והיעדים שאתם שואפים להשיג ובכך נגבש ונציג לכם תוכנית פרישה אשר תוכל לסייע לכם להגשים את היעדים והמטרות שלכם. בזמן הפרישה, נסייע לכם בתכנון ההתנהלות מול רשויות המס ונדאג שתהיו חשופים להטבות המיסוי הקיימות אשר תגדיל לכם את היקף החיסכון הפנסיוני. גם לאחר הפרישה, נעמוד לצידכם בגיבוש החלטות מהותיות כגון בחירת אפיקי ההשקעה הנכונים לכם ותומכים ביעדים ובמטרות שלכם. נדאג לבצע התאמות ככל ונדרש, כגון שינויים במסלולי החיסכון, בחינת הזדמנויות חדשות וכן בתהליך של תכנון בן דורי; תכנון אשר נועד להבטיח מעבר בין דורי מסודר של הכספים והרכוש לדור ההמשך.
תכננו את הפרישה שלכם נכון
השאירו פרטים

עוד דרכים לצמוח איתנו

חיסכון פנסיוני
חסכון לכל שלב בחיים
ניהול הון משפחתי
ניהול תקציב משפחתי חכם
ניהול סיכונים
גלו כיצד לעשות זאת נכון
השקעות אלטרנטיביות
הדרך החכמה להשקעה עם פיזור רב של אפשרויות נכונות ללכת על בטוח

לקוחות מספרים

אולג שוורץ
5/5
בחור מקצועי, יודע את העבודה ומתקתק אותה. כל הכבוד
אליה שרית אילוז
5/5
אין דברים כאלה!!! ממליצה בחום אלכסנדר סופר אכפתי הכי מקצועי שיש יחס אישי תמיכה על מלא והכי חשוב- יש לי למי לפנות כי אני כבר יודעת שהוא יעשה הכל והכי טוב שאפשר אז אין על מה להתלבט בכלל...
קורל אלימלך
5/5
סוכן ביטוח הכי אמין שיש ! אלכסנדר אתה אחראי עם אכפתיות ואחריות כלפי הלקוחות שלך חד משמעית הבחירה הטובה ביותר נותן ראש שקט. תודה לך !
טטיה
5/5
אני רוצה להמליץ על אלכסנדר האלוף. לאלכסנדר ידע רב בכ"כ הרבה תחומים, המומחיות שלו מהווה יתרון עצום לעבודה שהוא עושה. הוא אומן של המקצוע שלו ועושה את עבודתו עם הרבה תשוקה, אהבה ומסירות. נהניתי מהזמן בו הרכבנו יחדיו את התיק הביטוחי שלי ושל משפחתי, אחרי שנים של נסיונות כושלים.
תמר
5/5
את תומר הכרתי לפני 8 שנים ומאז אני מקבלת שירות וליווי צמוד בכל הנוגע לחסכונות וההשקעות שלי. הוא יוצר קשר באופן קבוע ואני רגועה הרבה יותר לדעת שהכסף מנוהל כמו שצריך
נדב
5/5
ממליץ בחום על אלכסנדר, עשה לי סדר בכל הביטוחים וטיפל לי בתביעות במהירות ובאמינות
דילוג לתוכן